Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

18 grudnia 2016
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Państwu, aby był to czas
18 grudnia 2016
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia warto pochylić się nad wyrokiem Sądu

Zadzwoń do nas: Tel./fax :

Tel. Kom.: 

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Katarzyna Tomczak Trochimiuk

32 2328067

690 966 655

Adwokat Katarzyna Tomczak – Trochimiuk


Kancelaria Adwokacka Gliwice

Adwokat, prawnik

Jestem członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach oraz absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Nadto ukończyłam politologię na Wydziale Humanistycznym.

 

Prowadzę indywidualną kancelarią adwokacką w Gliwicach od 2011 roku. Podczas odbywania aplikacji współpracowałam z wieloma znanymi kancelariami prawnymi działającymi na terenie Śląska oraz z innych obszarów Polski zdobywając niezbędne w tym zawodzie doświadczenie oraz umiejętności. Ciężka praca i wytrwałość w dążeniu do celu, przyniosły sukcesy w wielu obszarach działalności prawnej, a przede wszystkim w skutecznym przeprowadzeniu skomplikowanych procesów sądowych.

Od wielu lat współpracuję z fundacjami i jestem zaangażowana w świadczenie pomocy prawnej osobom pokrzywdzonym przestępstwem. Brałam także udział w wielu projektach, w tym organizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach świadcząc pomoc prawną osobom najuboższym.

Swoim Klientom – Przedsiębiorcom zapewniam profesjonalną obsługę prawną. Nadto zajmuję się prowadzeniem szkoleń z różnych obszarów prawa w zależności od potrzeb.

 

W swoim działaniu kieruję się dewizą: Consensus facit legem – Zgoda tworzy prawo – dążąc przede wszystkim do ugodowego rozwiązania sporu, a w przypadku braku porozumienia, znalezienia optymalnego rozwiązania wbrew wszelkim trudnościom.

 

Jestem osobą otwartą na wszelkie inicjatywy, w tym w szczególności te, w których mogę wykazać się swoim doświadczeniem i wiedzą w różnych dziedzinach prawa. Dobro moich Klientów i zapewnienie im rzetelnej pomocy prawnej jest priorytetem w działaniu prowadzonej przeze mnie Kancelarii. 

 

Nie samym prawem człowiek żyje ;-) dlatego swój wolny czas pędzam aktywnie, jeżdżąc między innymi na rowerze, uprawiając turystykę górską i sporty zimowe, w tym narciarstwo biegowe. Dzięki temu nabieram sił i energii do dalszego działania w zawodzie adwokata. Kocham zwierzęta, w szczególności psy. Jestem miłośniczką akit japońskich. W miarę swoich możliwości nie pozostaję obojętna i wspieram braci mniejszych potrzebujących człowieczej pomocy.

Ponadto interesuję podróżami. Uwielbiam dobrą kawę. 

Biegle władam językiem angielskim oraz językiem rosyjskim.

 

Adwokat Katarzyna Tomczak – Trochimiuk


Kancelaria Adwokacka Gliwice

prawnik gliwice, kancelaria gliwice

Copyright by Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Tomczak Trochimiuk

Dołącz do nas:

Napisz do nas

Dane:
E-mail / telefon:
Treść wiadomości:
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

lub zadzwoń

Tel./fax: 


Tel. kom.: 

 

Mail:

Jak do nas trafić?

sprawdź

32 2328067

+48 690 966 655

kancelaria@ktt-adwokat.pl 

Created with Move-You.pl

Kontakt